Центр освіти «Global»

Центр освіти «Global»

Центр освіти «Global»- є високотехнологічною формою отримання якісної освіти в 1-11 класах школи за Державними стандартами України незалежно від місця проживання, тимчасового перебування учня, стану здоров'я, особливих потреб.
Навчатися в дистанційній школі можна з будь-якого місця світу за індивідуальним графіком, на своїй швидкості сприйняття, без будь-яких обмежень.
Центр освіти «Global» використовує принципово нові передові Європейські та Британські методи навчання на основі відомої світової навчальної платформи «MOODLE». За основу взято методику навчання, яка значно підвищує рівень засвоєння навчального матеріалу та привчає учнів до самодисципліни.

Ця система освіти навчає мислити та аналізувати і, як наслідок, успішно готує учнів до реального життя та усвідомленого вибору професії.

Переваги дистанційної форми навчання:

1
Індивідуальне навчання в дистанційній школі набагато ефективніше традиційного навчання, бо учневі зручно навчатися на своїй швидкості сприйняття та незалежно від місця проживання та перебування у зручний для нього час.
2
Впевнене та своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями дозволяє нашим учням бути завжди попереду порівняно з учнями традиційної форми навчання, відкриває двері випускникам в будь-який вищий навчальний заклад світу, надає можливість впевнено будувати свою майбутню кар`єру.
3
Дистанційне навчання вивільняє більше власного часу для розвитку індивідуальних талантів дітей.
4
Ви маєте можливість передати заяву про вступ та необхідні документи, що додаються до заяви, до адміністрації школи у зручній для Вас формі – як особисто, так і без фізичної присутності (не потрібно спеціально приїздити для подачі документів) за допомогою електронної, звичайної пошти або «нової пошти».
5
Учень отримує документи про освіту державного зразка. Навчання здійснюється відповідно до державних навчальних програм Міністерства освіти і науки України. Кожен випускник по закінченню школи отримує державні документи про освіту, а саме: свідоцтво про базову загальну середню освіту (9 клас), атестат про повну загальну середню освіту (11 клас).

Чому люди обирають центр освіти «Global»

Документи про освіту державного зразку
Iндивідульний підхід до кожного учня з урахуванням його здібностей і талантів
Впевнене та своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями
Ми поруч з учнем протягом усього періоду навчання
Спілкування з вчителем
Регулярний контроль знань

Форми навчання

Дистанційна (учень)
"Дистанційна форма здобуття освіти - це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій" Стаття 9 Закону України № 2145-VIII від 05.09. 2017 р. «Про освіту»

Докладніше...
Екстернат
"Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства" Стаття 9 Закону України № 2145-VIII від 05.09. 2017 р. «Про освіту»

Докладніше...
Сімейна (домашня)
"Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства" Стаття 9 Закону України № 2145-VIII від 05.09. 2017 р. «Про освіту»

Докладніше...
Слухачі
«Слухач» нашої школи - це учень, який може навчатися в нашій та іншій школі одночасно. При цьому особиста справа учня знаходиться в іншій школі. Щоб стати «Слухачем» нашої школи необхідно укласти з нами договір і почати вчиться.

Докладніше...
Є питання? Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом
Натискаючи кнопку «Підтвердити» Ви погоджуєтеся на обробку наданих Вами персональних даних.