Центр освіти «Global»

Вступ до школи

1
Це бажання дитини і батьків
2
Зв'яжіться з нами:
З нами можна зв'язатися будь-яким зручним способом:
  • за телефонами: +380681253354
  • електронною поштою: 20globalschool@gmail.com
  • особисто за адресою: м.Одеса, вул.Грецька, 44 офіс 415 (у зв'язку з пандемією прийом здійснюється за попереднім записом)

3
Заберіть довідку із нашої школи:
Наші співробітники нададуть вам довідку з "мокрою печаткою", на підставі якої Ви зможете забрати в своїй попередній школі особову справу учня. Цю довідки ми можемо надіслати електронною поштою, видати при особистій зустрічі в нашому офісі або відправити поштою, «новою поштою» у будь-який населений пункт України.
4
Заберіть документи зі старої школи:
Щоб отримати особову справу учня, необхідно у школі, де навчалися, написати заяву про переведення учня і надати довідку, отриману у нас.

Важливо: за законом навчальний заклад не має права безпідставно утримувати особову справу учня. Подібні дії зазвичай присікаються заявою в районне управління з питань освіти або заявою до прокуратури. Якщо всі бюрократичні питання затягуються, Ваша дитина може вступити до нашої школи як «Слухач» і почати навчання вже зараз. Коли всі питання з документами будуть урегульовані, учень автоматично буде переведений до нашої школи зі збереженням всіх відміток та успіхів.
5
Подайте документи до нашої школи:
Передати нам всі документи ви можете як особисто, відвідавши наш офіс так і поштою, «новою поштою»:
  • особисто та поштою за адресою: 65026 м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415
  • "новою поштою": 95 відділення (м. Одеса, вул. Грецька, 3/4)

Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на окупованих територіях (АР Крим, зона проведення АТО, населені пункти на лінії зіткнення) можуть подати всі документи в електронному вигляді (ел. адреса: 20globalschool@gmail.com). Заяву та анкету необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати разом з іншими документами на нашу електронну адресу.
6
Підпишіть договір:
Договір можна підписати особисто у нашому офісі, чи отримавши його поштою, «новою поштою» за вказаною Вами адресою. Підписаний договір (один екземпляр) необхідно направити до нашого офісу поштою, «новою поштою» або надіслати на електронну пошту.

Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на окупованих територіях (АР Крим, зона проведення АТО, населені пункти на лінії зіткнення) можуть отримати договір в електронному вигляді на Вашу електронну адресу. Потім примірник договору необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати на нашу електронну пошту (ел. адреса: 20globalschool@gmail.com).
7
Починайте навчання:
Після укладення договору та оплати навчання, дитина зараховується до школи. Вам надається доступ до особистого кабінету учня, стають доступними уроки. У кожного класу є свій класний керівник, який буде стежити за успішністю вашої дитини і підтримувати з вами зв'язок.При необхідності ми, як і будь-яка інша школа, можемо надати Вам всі необхідні довідки з місця навчання: для консульства або посольства, академічну довідку (кількість годин та бали), характеристику учня, характеристику для військкомату та багато інших.

Є питання? Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом
Натискаючи кнопку «Підтвердити» Ви погоджуєтеся на обробку наданих Вами персональних даних.