Центр освіти «Global»

Прийом учнів

 • 1
  Вступ учнів до Центру освіти «Global» на дистанційну форму здобуття освіти, екстернатну форму здобуття освіти (екстернат) та сімейну (домашню) форму здобуття освіти:
  1. Учні (учениці) 1-8, та 10 класів приймаються до школи в будь-який час.
  2. Учні (учениці) 9 та 11 класів приймаються до школи не пізніше ніж за 3 місяці до проведення річного оцінювання чи державної підсумкової атестації.

  Важливо:

  Для осіб, які здобували чи здобувають освіту за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на тимчасово окупованій території України, території проведення антитерористичної операції, неконтрольованій території або на території населених пунктів на лінії зіткнення, зарахування (переведення) на екстернат здійснюється протягом усього календарного року.

  Для вступу необхідно подати документи:
  • заява батьків або осіб, які їх замінюють (зразок заяви висилаємо за запитом);
  • копія свідоцтва про народження дитини або паспорт та індентифікаційний код (для тих, кому виповнилося 14 років);
  • фото формату 3х4 см.;
  • особова справа учня (учениці) з попереднього місця навчання при ії наявності;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів) при його наявності;
  • табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період (при переході впродовж навчального року) при його наявності.
 • 2
  Форма подання документів:
  1. Особисто за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415 (у зв'язку з пандемією прийом здійснюється за попереднім записом)
  2. За Вашим бажанням, а також якщо Ви перебуваєте за межами України, на тимчасово окупованій українській території вступити до школи можливо без фізичної присутності заявника, використовуючи сучасні засоби електронного та поштового зв`язку:
  • скановані копії заяви та документів електронною поштою: 20globalschool@gmail.com
  • «Укрпошта» (рекомендованим листом) за адресою: 65026 м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415
  • «Нова пошта»: 95 відділення (м. Одеса, вул. Грецька, 3/4)

 • 3
  Важливо: для родин учнів/екстернів, що проживають (знаходяться) на окупованих територіях (АР Крим, зона проведення АТО, населені пункти на лінії зіткнення) або виїхали з цих територій та не мали можливості забрати документи з попереднього місця навчання:
  1. Для Вас спрощено процедуру вступу до школи, а саме: Ви маєте право не надавати особову справу дитини з попереднього місця навчання. При зарахуванні Адміністрація нашої школи самостійно оформить особову справу учня(учениці).
  2. Для зарахування учня(учениці) до старшої школи (з 10-го класу) потрібно надати свідоцтво про базову загальну середню освіту державного зразка. У випадку відсутності вказаного документа про освіту чи наявності документів про базову загальну середню освіту, виданих на окупованих територіях, учні можуть бути зарахованими лише до основної школи (до 9 класу). Такі учні можуть завершити опанування навчальної програми 9 класу екстерном та в найкоротший термін отримати відповідний документ про освіту і продовжити навчання у 10 класі за обраною формою навчання у тому ж навчальному році.

Є питання? Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом
Натискаючи кнопку «Підтвердити» Ви погоджуєтеся на обробку наданих Вами персональних даних.