Центр освіти «Global»

Наші вчителі:

Вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
Гуд Ольга Василівна


Вчитель початкових класів, викладач інформатики, «спеціаліст другої категорії»
Цикал Ірена Юріївна
Вчитель біології, «спеціаліст вищої категорії»
Курочкіна Світлана Григорівна
Вчитель фізики та інформатики, «спеціаліст вищої категорії»
Лайко Олена Володимирівна
Вчитель історії і географії, «спеціаліст віщої категорії», магістр історії
Руденко Вікторія Володимирівна


Вчитель хімії, біології та екології, «спеціаліст першої категорії»
Мироненко Тетяна Михайлівна
Вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
Гурдя Тетяна Дмитрівна
Вчитель історії і правознавства, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», «відмінник освіти»
Шуба Наталія Федорівна
Вчитель англійської мови, «спеціаліст першої категорії»
Бочкарьова Анастасiя Iгорiвна
Вчитель хімії, біології та екології, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист»
Пономаренко Катерина Володимирівна
Вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії»
Закревська Дар'я Сергіївна
Вчитель хімії, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
Ніколаєва Олена Іванівна


Вчитель зарубіжної літератури та англійської мови, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
Безрук Наталія Олександрівна


Вчитель математики та інформатики, «спеціаліст другої категорії»
Корчинська Олена Володимирівна
Вчитель математики, «старший вчитель», «вчитель-методист»
Філіпова Тетяна Віленівна
Вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», «відмінник освіти»
Ковальова Людмила Іванівна
Вчитель англійської мови, «спеціаліст першої категорії»
Директор Центру освіти «Global» Лончак Тетяна Миколаївна
Мельничук Євгенія Анатоліївна
Вчитель початкових класів,
«спеціаліст вищої категорії»,
«старший вчитель»,
регіональний тренер НУШ
Директор Центру освіти «Global» Лончак Тетяна Миколаївна
«У сфері освіти я вже 15 років, викладаю англійську мову. З самого дитинства я знала, що буду вчителем, так як в моїй родині - династія вчителів. Закінчивши педагогічний університет, я втілила свою мрію дитинства і продовжила династію викладачів. Мені імпонує вислів відомого педагога та психолога Ш. Амонашвілі : "Даруй себе дітям! Будь терплячим у чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитині.

Любов до дітей і до своєї роботи надає мені сил розвиватися, вчитися новим технологіям, бути трохи психологом, і навіть актрисою, тому, що кожен урок - це маленька вистава. А з недавніх пір я маю честь очолити школу Глобал!»


Шуба Наталія Федорівна
«Завжди, з самого дитинства, я знала, що буду вчителем, тільки не могла обрати: філологія чи математика ? Любов до історії прийшла до мене у випускному класі з приходом нової вчительки. Вона запросила нас на курс «Історія дипломатії». Заняття відвідувала я одна…
Так проблема вибора майбутньої спеціалізації для мене перестала існувати.
Я щаслива людина: більше 40 років спілкування з дітьми лише примножили бажання передати свою любов до предмета, допомогти моїм учням розвивати допитливість і здатність до пізнання, закладену в людині самою природою.
Високі бали на ЗНО, які отримають мої випускники, є дуже важливим критерієм. Але, на мій погляд, найголовнішим є формування особистості школярів. Сподіваюсь, що знання і розуміння минулого людства, культурних, релігійних, національних традицій, основ розвитку громадянського суспільства і права допоможуть моїм учням спілкуватися, працювати, мандрувати і, звичайно, бути відповідальними громадянами й осягнути своє місце в суспільстві.»

Ковальова Людмила Іванівна
«З дитинства подобалась українська пісня, дотепне українське слово, народний гумор.
А ще люблю людей, спілкування з ними і щось цікаве перейняти від них.
Учительська професія все це дає.
Від дітей навчаєшся нового, йдеш з ними в ногу, від колег і старших людей - терпіння, витримки й мудрості.
Бути вчителем - це самому вчитися все життя!»

Корчиньска Олена Володимирівна
«Моє завдання:
Зробити навчання цікавим.
Виростити дітей активними співбесідниками, впевненими у своїх силах та можливостях.

Як садівник доглядає молоді саженці, так і я - допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими, творчими, здатними примножувати добро. Я вірю в своїх учнів!»
Лайко Олена Володимирівна
«Хочеш бути щасливим — будь ним!»
Цитата. П. Л. Капиця: «Ніщо не заважає людині завтра ще стати розумнішим, ніж він був вчора".»

Гурдя Тетяна Дмитрівна
«Працюю на педагогічній ниві 25 років. Готую до ЗНО, з 2008 року є членом обласної експертної групи з перевірки власного висловлення ЗНО.
Прищеплюю любов, силу художнього слова, яке потім переростає в людську порядність, любов до людей та рідного краю.
Чим більше вчу дітей, тим більше відчуваю відповідальність. Мені довірили маленьку дитячу душу, а я маю допомогти створити людину і не просто Людину, а грамотну oсобистість. Обожнюю афоризми Г. С. Сковороди, притримуючись його вчення "живу, як вчу"»

Безрук Наталія Олександрівна
"Скільки себе пам'ятаю - постійно читаю.Найбільше подобається художня література. Можна довго говорити, що нам дає читання, особисто для мене - це подорож в інші світи, спостереження за поведінкою інших в тій чи іншій ситуації, можливість побачити самого себе. А іноземні мови дають можливість читати мовою оригіналу. Крім того, спілкування без бар'єрів, без меж. Чого і вчу всіх дітей. А від дітей вчусь нового погляду на життя. Тому і вважаю роботу з дітьми,як взаємообмін - інформацією, поглядами, світосприйняттям. "Я боюсь стать таким, как взрослые, которым ничто не интересно, кроме цифр" чи інша "Alle großen Leute waren einmal Kinder, aber nur wenige erinnern sich daran". Ці цитати А.де Сент-Екзюпері ще більше мені допомагають зрозуміти дитину...
And my goal is not to be better than anyone else. But better than I used to be"

Руденко Вікторія Володимирівна
Філіпова Тетяна Віленівна
«У 1990 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, механіко-математичний факультет за спеціальністю «алгебра» . Мені часто діти ставлять питання: «Навіщо мені в житті потрібна математика? Адже існують гаджети, на яких можна все підрахувати?» Згодна цілком, вже не «круто» обчислювати в стовпчик. Тоді, я ставлю зустрічне питання: «А чи знаєш ти, що математика - це не тільки нудні формули...» Завжди готова на будь-який діалог. Математика - мода і дизайн, нумерологія, астрономія, фінансові піраміди, архітектура, живопис, музика... А ще - хочеш зняти стрес вирішуй геометрію! Допомагає, перевірено! Якщо поєднати математику з фізикою - ще «крутіше», але це буде зовсім інша історія... Не бійся труднощів, допоможу. Постараюсь, щоб ти полюбив цей предмет. «Кохання - це теорема, яку щодня треба доводити» - Архімед.»
Ніколаєва Олена Іванівна
Курочкіна Світлана Григорівна
Мироненко Тетяна Михайлівна
«Головне для мене - не лише знання свого предмету, уміння доступно його викладати, а й повага до дітей, вірити в кожного з них. Вміння знаходити «перлину» в кожній «мушлі». Бути не лише наставником, а й другом. Труднощі, невдачі, розчарування відступають, коли бачиш вогник в очах своїх учнів.


Моя задача – виховувати «звичку до праці благородну». Саме вона – основа майбутнього щастя, духовного збагачення. Приємно спостерігати, як зростають і розвиваються мої учні, а разом з ними і я.


Сенс моєї професії закладений в словах Бернарда Шоу : « Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

Закревська Дар'я Сергіївна
«Вважаю, що Учитель – це не професія, а спосіб життя. Інакше сказати не можна, адже думки вчителя постійно про школу: вдень, ввечері, вночі, і навіть під час канікул. Бути вчителем - це означає знову і знову проживати дитинство з кожною дитиною, бачити світ його очима. Я люблю свою професію і мені важко уявити себе кимось іншим.»
Цикал Ірена Юріївна
«Для мене школа - це творчий світ, де кожен урок неповторний, це нескінченна дорога до світу пізнання.

Сенс моєї професії розкритий в словах Л.М Толстого: «Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде хороший вчитель. Якщо вчитель має тільки любов до учня, як батько, мати, - він буде краще того вчителя, який прочитав усі книжки, але не має любові ні до справи, ні до учнів. Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - досконалий учитель».

Бочкарьова Анастасiя Iгорiвна
«У 2003 році я закінчила факультет Романо-германської філології та маю повну вищу освіту за спеціальністю «англійська мова та література».
Найголовніша риса для мене— це любов до дітей. Кожна дитина унікальна. Не можна всіх дітей порівняти.
Я вважаю, що дуже важливо бути справжнім другом для кожного. Тому що діти навчаються в того, кого люблять. Друга, і не менш важлива риса для мене— здатність відійти від авторитарного формату і бути на рівні з дітьми. Якщо ми будемо на одному рівні з дітьми, то можна навчитися від них не менше, ніж вони навчаться від нас.
Є правильний вислів Альберта Ейштейна, який мені імпонує "It is the supreme art of the teacher to awaken joy in creative expression and knowledge" («Велика творчість вчителя- вміння пробудити радість від творчого вираження та набуття знань»).
Кредо мого життя- усмішка дітей!
Діти - це моє натхнення!»

Пономаренко Катерина Володимирівна
«Навчання - це про любов. Ви зможете любити, і вони будуть любити вас.

Мені пощастило виховувати дітей протягом кількох поколінь, і я рада знати, що я особлива людина для багатьох Добрих Людей. Не має значення, які предмети я викладаю. Найголовніше, що я усвідомлюю, як мої слова, мій стиль спілкування, моя позиція, чесність, увага, довіра та глибока повага до учнів впливають на їх формування.

Люблю постійно бути в русі. Моя улюблена цитата «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!» (Л. Керол "Аліса в Країніраїні Чудес")».
Гуд Ольга Василівна
«Бути вчителем - це відчувати свою відповідальність, пишатися кожною перемогою, здобутою учнями. Усвідомлювати, що кладучи свою цеглину, ти допомагаєш будувати світ»

А. Де С. Екзюпері

Для мене учитель - це покликання. Ще маленькою мені подобалося навчати своїх подруг, виставляти їм оцінки. До закінчення школи питання «ким бути» було вирішене. При виборі спеціальності перемогла любов до математики.
За роки роботи в школі виробила власний стиль, для якого характерний, перш за все, щира любов до дітей, турбота про їхній всебічний розвиток, творче мислення і високий моральний дух. Намагаюся зігріти своїм серцем і зрозуміти кожну дитину.
Мельничук Євгенія Анатоліївна
Є питання? Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом
Натискаючи кнопку «Підтвердити» Ви погоджуєтеся на обробку наданих Вами персональних даних.