Центр образования «Global»

Наши учителя:

Учитель математики, «специалист высшей категории», «старший учитель»

Гуд Ольга Васильевна

Учитель начальных классов, учитель информатики, «специалист второй категории»
Цыкал Ирэна Юрьевна
Учитель биологии, «специалист высшей категории»
Курочкина Светлана Григорьевна
Учитель физики и информатики, «специалист высшей категории»
Лайко Елена Владимировна
Учитель истории и географии, «специалист высшей категории», магистр истории
Руденко Виктория Владимировна

Учитель химии, биологии и экологии, «специалист первой категории»
Мироненко Татьяна Михайловна
Учитель украинского языка и литературы, «специалист высшей категории», «старший учитель»
Гурдя Татьяна Дмитриевна
Учитель истории и правоведения, «специалист высшей категории», «учитель-методист», «отличник образования»
Шуба Наталия Федоровна
Учитель английского языка, «специалист второй категории»
Бочкарева Анастасия Игоревна
Учитель химии, биологии и экологии, «специалист высшей категории», «учитель-методист»
Пономаренко Екатерина Владимировна
Учитель начальных классов, «специалист высшей категории»
Закревская Дарья Сергеевна
Учитель химии, «специалист высшей категории», «старший учитель»
Николаева Елена Ивановна

Учитель зарубежной литературы и английского языка, «специалист высшей категории», «старший учитель»
Безрук Наталия Александровна

Учитель математики и информатики, «специалист второй категории»
Корчинская Елена Владимировна
Учитель математики, «старший учитель», «учитель-методист»
Филиппова Татьяна Виленовна
Учитель украинского языка и литературы, «специалист высшей категории», «учитель-методист», «отличник образования»
Ковалева Людмила Ивановна
Учитель английского языка, «специалист первой категории»
Директор Центра образования «Global» Лончак Татьяна Николаевна
Мельничук Евгения Анатольевна
Учитель начальных классов,
«специалист высшей категории»,
«старший учитель»,
региональный тренер НУШ
Директор Центра образования «Global» Лончак Татьяна Николаевна
«У сфері освіти я вже 15 років, викладаю англійську мову. З самого дитинства я знала, що буду вчителем, так як в моїй родині - династія вчителів. Закінчивши педагогічний університет, я втілила свою мрію дитинства і продовжила династію викладачів. Мені імпонує вислів відомого педагога та психолога Ш. Амонашвілі : "Даруй себе дітям! Будь терплячим у чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитині.

Любов до дітей і до своєї роботи надає мені сил розвиватися, вчитися новим технологіям, бути трохи психологом, і навіть актрисою, тому, що кожен урок - це маленька вистава. А з недавніх пір я маю честь очолити школу Глобал!»


Шуба Наталия Федоровна
«Завжди, з самого дитинства, я знала, що буду вчителем, тільки не могла обрати: філологія чи математика ? Любов до історії прийшла до мене у випускному класі з приходом нової вчительки. Вона запросила нас на курс «Історія дипломатії». Заняття відвідувала я одна…
Так проблема вибора майбутньої спеціалізації для мене перестала існувати.
Я щаслива людина: більше 40 років спілкування з дітьми лише примножили бажання передати свою любов до предмета, допомогти моїм учням розвивати допитливість і здатність до пізнання, закладену в людині самою природою.
Високі бали на ЗНО, які отримають мої випускники, є дуже важливим критерієм. Але, на мій погляд, найголовнішим є формування особистості школярів. Сподіваюсь, що знання і розуміння минулого людства, культурних, релігійних, національних традицій, основ розвитку громадянського суспільства і права допоможуть моїм учням спілкуватися, працювати, мандрувати і, звичайно, бути відповідальними громадянами й осягнути своє місце в суспільстві.»

Ковалева Людмила Ивановна
«З дитинства подобалась українська пісня, дотепне українське слово, народний гумор.
А ще люблю людей, спілкування з ними і щось цікаве перейняти від них.
Учительська професія все це дає.
Від дітей навчаєшся нового, йдеш з ними в ногу, від колег і старших людей - терпіння, витримки й мудрості.
Бути вчителем - це самому вчитися все життя!»

Корчинская Елена Владимировна
«Моє завдання:
Зробити навчання цікавим.
Виростити дітей активними співбесідниками, впевненими у своїх силах та можливостях.

Як садівник доглядає молоді саженці, так і я - допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими, творчими, здатними примножувати добро. Я вірю в своїх учнів!»
Лайко Елена Владимировна
«Хочеш бути щасливим — будь ним!»
Цитата. П. Л. Капиця: «Ніщо не заважає людині завтра ще стати розумнішим, ніж він був вчора".»
Гурдя Татьяна Дмитриевна
«Працюю на педагогічній ниві 25 років. Готую до ЗНО, з 2008 року є членом обласної експертної групи з перевірки власного висловлення ЗНО.
Прищеплюю любов, силу художнього слова, яке потім переростає в людську порядність, любов до людей та рідного краю.
Чим більше вчу дітей, тим більше відчуваю відповідальність. Мені довірили маленьку дитячу душу, а я маю допомогти створити людину і не просто Людину, а грамотну особистість. Обожнюю афоризми Г. С. Сковороди, притримуючись його вчення «живу, як вчу»»

Безрук Наталия Александровна
"Скільки себе пам'ятаю - постійно читаю.Найбільше подобається художня література. Можна довго говорити, що нам дає читання, особисто для мене - це подорож в інші світи, спостереження за поведінкою інших в тій чи іншій ситуації, можливість побачити самого себе. А іноземні мови дають можливість читати мовою оригіналу. Крім того, спілкування без бар'єрів, без меж. Чого і вчу всіх дітей. А від дітей вчусь нового погляду на життя. Тому і вважаю роботу з дітьми,як взаємообмін - інформацією, поглядами, світосприйняттям. "Я боюсь стать таким, как взрослые, которым ничто не интересно, кроме цифр" чи інша "Alle großen Leute waren einmal Kinder, aber nur wenige erinnern sich daran". Ці цитати А.де Сент-Екзюпері ще більше мені допомагають зрозуміти дитину...
And my goal is not to be better than anyone else. But better than I used to be"
Руденко Виктория Владимировна
Филиппова Татьяна Виленовна
«У 1990 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, механіко-математичний факультет за спеціальністю «алгебра» . Мені часто діти ставлять питання: «Навіщо мені в житті потрібна математика? Адже існують гаджети, на яких можна все підрахувати?» Згодна цілком, вже не «круто» обчислювати в стовпчик. Тоді, я ставлю зустрічне питання: «А чи знаєш ти, що математика - це не тільки нудні формули...» Завжди готова на будь-який діалог. Математика - мода і дизайн, нумерологія, астрономія, фінансові піраміди, архітектура, живопис, музика... А ще - хочеш зняти стрес вирішуй геометрію! Допомагає, перевірено! Якщо поєднати математику з фізикою - ще «крутіше», але це буде зовсім інша історія... Не бійся труднощів, допоможу. Постараюсь, щоб ти полюбив цей предмет. «Кохання - це теорема, яку щодня треба доводити» - Архімед.»
Николаева Елена Ивановна
Курочкина Светлана Григорьевна
Мироненко Татьяна Михайловна
«Головне для мене - не лише знання свого предмету, уміння доступно його викладати, а й повага до дітей, вірити в кожного з них. Вміння знаходити «перлину» в кожній «мушлі». Бути не лише наставником, а й другом. Труднощі, невдачі, розчарування відступають, коли бачиш вогник в очах своїх учнів.


Моя задача – виховувати «звичку до праці благородну». Саме вона – основа майбутнього щастя, духовного збагачення. Приємно спостерігати, як зростають і розвиваються мої учні, а разом з ними і я.


Сенс моєї професії закладений в словах Бернарда Шоу : « Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

Закревская Дарья Сергеевна
«Вважаю, що Учитель – це не професія, а спосіб життя. Інакше сказати не можна, адже думки вчителя постійно про школу: вдень, ввечері, вночі, і навіть під час канікул. Бути вчителем - це означає знову і знову проживати дитинство з кожною дитиною, бачити світ його очима. Я люблю свою професію і мені важко уявити себе кимось іншим.»
Цыкал Ирэна Юрьевна
«Для мене школа - це творчий світ, де кожен урок неповторний, це нескінченна дорога до світу пізнання.

Сенс моєї професії розкритий в словах Л.М Толстого: «Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде хороший вчитель. Якщо вчитель має тільки любов до учня, як батько, мати, - він буде краще того вчителя, який прочитав усі книжки, але не має любові ні до справи, ні до учнів. Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - досконалий учитель».

Бочкарева Анастасия Игоревна
«У 2003 році я закінчила факультет Романо-германської філології та маю повну вищу освіту за спеціальністю «англійська мова та література».
Найголовніша риса для мене— це любов до дітей. Кожна дитина унікальна. Не можна всіх дітей порівняти.
Я вважаю, що дуже важливо бути справжнім другом для кожного. Тому що діти навчаються в того, кого люблять. Друга, і не менш важлива риса для мене— здатність відійти від авторитарного формату і бути на рівні з дітьми. Якщо ми будемо на одному рівні з дітьми, то можна навчитися від них не менше, ніж вони навчаться від нас.
Є правильний вислів Альберта Ейштейна, який мені імпонує "It is the supreme art of the teacher to awaken joy in creative expression and knowledge" («Велика творчість вчителя- вміння пробудити радість від творчого вираження та набуття знань»).
Кредо мого життя- усмішка дітей!
Діти - це моє натхнення!»

Пономаренко Екатерина Владимировна
«Навчання - це про любов. Ви зможете любити, і вони будуть любити вас.

Мені пощастило виховувати дітей протягом кількох поколінь, і я рада знати, що я особлива людина для багатьох Добрих Людей. Не має значення, які предмети я викладаю. Найголовніше, що я усвідомлюю, як мої слова, мій стиль спілкування, моя позиція, чесність, увага, довіра та глибока повага до учнів впливають на їх формування.

Люблю постійно бути в русі. Моя улюблена цитата «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!» (Л. Керол "Аліса в Країніраїні Чудес")».
Гуд Ольга Васильевна
«Бути вчителем - це відчувати свою відповідальність, пишатися кожною перемогою, здобутою учнями. Усвідомлювати, що кладучи свою цеглину, ти допомагаєш будувати світ»

А. Де С. Екзюпері

Для мене учитель - це покликання. Ще маленькою мені подобалося навчати своїх подруг, виставляти їм оцінки. До закінчення школи питання «ким бути» було вирішене. При виборі спеціальності перемогла любов до математики.
За роки роботи в школі виробила власний стиль, для якого характерний, перш за все, щира любов до дітей, турбота про їхній всебічний розвиток, творче мислення і високий моральний дух. Намагаюся зігріти своїм серцем і зрозуміти кожну дитину.
Мельничук Евгения Анатольевна
Есть вопросы? Заполните форму и мы с Вами свяжемся в ближайшее время
Нажимая кнопку «Подтвердить» Вы соглашаетесь на обработку предоставленных Вами персональных данных.